W ostatnim czasie alternatywą dla karnisza tradycyjnego stał się karnisz z napędem elektrycznym, który z coraz większym powodzeniem stosowany jest we wnętrzach.

Firma ZEGAR wprowadza do swojej oferty dwa nowe rozwiązania karniszy linii Techno 30 z cichym, funkcjonalnym napędem elektrycznym (wykończenia: antico, inox, biały, czarny), oraz białej szynie ZE. Proponowane przez nas napędy elektryczne ELECTRA łączą nowoczesny design z klasycznym karniszem.

Model ELECTRA wyposażony jest w praktyczne rozwiązania, takie jak funkcja light touch pozwalająca na automatyczne przesuwanie dekoracji poprzez delikatne pociągniecie tkaniny, czy inteligentny start-stop dający możliwość ustawienia miejsca zsunięcia i rozsunięcia zasłony. Nowoczesny system ELECTRA oferowany przez firmę ZEGAR z powodzeniem może być też częścią ostatnio popularnych tzw. domów inteligentnych. Warianty z silnikiem ELECTRA mogą być obsługiwane pilotem dotykowym (białym lub czarnym), ściennym wyświetlaczem cyfrowym, który możemy m.in. zaprogramować np. na godziny rozsunięcia i zsunięcia się zasłon.

Karnisze z napędem elektrycznym oferowane przez firmę ZEGAR nie są przeznaczone do pomieszczeń o wysokiej wilgotności tj. łazienki, kuchnie, baseny itp. I nie mogą być instalowane na zewnątrz budynków.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom podłączeniem do zasilania powinna się zająć osoba z odpowiednimi uprawnieniami w tym zakresie. Ponadto dla uzyskania optymalnych możliwości użytkowych karniszy ELECTRA muszą być one składane wyłącznie z elementów produkowanych przez firmę ZEGAR. Nasza firma nie bierze odpowiedzialności za zniszczenie mienia, obrażenia osób czy koszty serwisu, reinstalacji i transportu lub inne szkody materialne, jeśli karnisz nie był używany zgodnie z przeznaczeniem lub niezgodnie z zaleceniami producenta.

 
2017-05-31-14-electra-7

Pilot z przyciskami

2017-05-31-14-electra-8

Pilot dotykowy

2017-05-31-14-electra-9

Pilot uniwersalny

Pliki do pobrania

 
pobierz-electra

KATALOG/CENNIK LINII ELECTRA

 

Galeria zdjęć