Nasze zalety

  • Produkty wyłącznie najwyższej jakości
  • Brak elementów importowanych z Chin
  • Kompatybilność pomiędzy liniami produktów
  • Ciągłe doskonalenie linii produkcyjnej
  • Serwis montażowy na życzenie
  • Przystępne ceny
  • Dystrybucja na cały świat

Firma ZEGAR Sp. J. została założona w 1934 roku we Lwowie. Od 1945 roku działa na terenie Tarnowa.

Przez cały okres swojej działalności zajmowała się i zajmuje nadal mechaniką precyzyjną, początkowo w znacznym stopniu związaną z produkcją części i narzędzi do zegarków - skąd pochodzi jej nazwa.

Firma ZEGAR jest obecnie największym polskim producentem karniszy ze stali nierdzewnej i mosiądzu. W swojej ofercie ma także wyroby ze stali kutej i tworzywa. Bogate wzornictwo obejmuje między innymi linie Classic (karnisze klasyczne o antycznym wyglądzie),ART DECO (proste, klasyczne), Techno i QUADRO (proste, nowoczesne) oraz MODERN (proste nowoczesne profile połączone ze stalą nierdzewną). Elementy mogą być dowolnie łączone w obrębie różnych linii modelowych.

Dzięki własnej narzędziowni oprzyrządowanie do produkcji karniszy wykonywane jest przez Firmę samodzielnie. Pozwala to na realizację indywidualnych zleceń w zakresie nietypowych długości uchwytów czy rozet, łączników rur i szyn pod dowolnym kątem, a także gięcia rur i szyn. Wszystkie elementy dodatkowe z tworzyw sztucznych (łączniki, ślizgi, agrafki) również wykonywane są na nowoczesnych wtryskarkach.

Specjalizacja Firmy to obróbka metali na obrabiarkach tradycyjnych oraz na sterowanych numerycznie centrach obróbczych CNC. Dzięki nowoczesnej izbie pomiarów i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi pracowników możliwa jest kontrola jakości na każdym etapie produkcji.

Wszystkie oferowane przez Firmę wyroby są wyłącznie jej produkcji.

Chętnych do współpracy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby firmy w Tarnowie oraz oddziału w Warszawie - Centrum Karniszy.

Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich HOME DECOR w 2009 i 2010 roku Firma Zegar otrzymała wyróżnienie za stoisko sprzyjające realizacji strategii marketingowej. Karnisze MODERN nagrodzone zostały Złotym Medalem Home Decor 2009 Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wyróżnieniem na Trend Design 2010 Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Międzynarodowych Targów Szczecińskich.

Firma Zegar regularnie bierze też udział w corocznych targach Heimtextil we Frankfurcie oraz wielu innych targach w kraju i zagranicą.

Zapraszamy do współpracy architektów, dekoratorów wnętrz i renomowane sklepy wnętrzarskie!

FIRMA ZEGAR
W LICZBACH:

28

krajów


Wysyłamy nasze produkty do odbiorców w 28 krajach.
314

produktów


Asortyment w naszej ofercie jest zwiększany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
89

lat doświadczenia


Nasza firma została założona w 1934 roku we Lwowie.