Pergole stosowane są głównie jako osłona w obiektach komercyjnych tj.ogródkach przy restauracjach i kawiarniach oraz hotelach. Jednakże ostatnie upalne lata spowodowały, że coraz częściej spotykamy się z zainteresowaniem tym produktem płynącym również ze strony Klienta indywidualnego.

Pergola daje możliwość zwiększenia powierzchni użytkowej lokalu zapewniając ochronę przed słońcem i lekkim deszczem. Konstrukcja pergoli składana jest przy użyciu stabilnych elementów, tworzących jedną całość. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ konstrukcje możemy rozłożyć w dowolnym momencie.

Dla pełnego komfortu ścianki boczne i czołowe Pergoli możemy doposażyć w ochronę przed słońcem również wówczas, gdy kąt padania promieni słonecznych jest mały. Takie osłony boczne mogą być wykonane z tkaniny stałej lub zwijane. Istnieje możliwość zastosowania napędu ręcznego z korbą.

Zastosowanie Pergoli nie tylko zwiększa powierzchnie użytkową lokali ale również zapewnia unikalną atmosferę intymności i niepowtarzalności na posesjach prywatnych.

Dostępne kolory

Pliki do pobrania

 
pobierz-pergola

KATALOG/CENNIK I INSTRUKCJA PERGOLI

 

Galeria zdjęć